Ma 2026 április 22. Csilla, Noémi napja van. Holnap Béla napja lesz.
Szabó Zsófi ellen uszít NoÁr, de nagy pofonba szaladt bele

Szabó Zsófi ellen uszít NoÁr, de nagy pofonba szaladt bele

Flag

Szöveg méret

Még nincs értékelve

A baloldali aktivista megtanulta a leckét Magyar Pétertől: hazugság, gyűlölet és agresszió kell a Tisza-féle szeretetországhoz.

– Lenézik, mert anya, fenyegetik, mert kiállt a véleménye mellett, gyűlölik, mert érzik a vesztüket. Ez a tiszás hergelővezérek reakciója arra, hogy Szabó Zsófi a normalitás, a higgadtság és a konzervatív értékek mellett állt ki – hívta fel a figyelmet Szentkirályi Alexandra a közösségi oldalára feltöltött videójában. A budapesti Fidesz frakcióvezetője rámutatott: – Aki nem veled, az ellened – vallják ők, és kíméletlenül hazudnak, hergelnek, provokálnak.

Gondoljunk bármit is a világról, minden magyar ember sokkal jobb bánásmódot érdemel ennél

– hangsúlyozta a frakcióvezető. Hozzátette: nem szabad felhúzzuk magunkat, nem szabad az ő stílusukban válaszolni. 

Tudod, nagyon bátor és férfias dolog nőkkel kötekedni a neten, a példaképed, Magyar Péter is világbajnok ebben

– üzente Molnár Áronnak Szentkirályi Alexandra. Majd rámutatott: őket a hazugság, gyűlölet és agresszió tartja össze. Ezért fogja a mostani „messiásuk” is a történelem szemétdobján végezni, noÁr meg mehet vissza pólókat árulni.

– A mi fegyverünk az érv, pajzsunk a higgadtság. Ezért fog a hit és a szeretet győzedelmeskedni a gyűlölet felett, ezért fogunk nagyot nyerni áprilisban – jelentette ki Szentkirályi Alexandra. Hozzátette: – Neked pedig kitartást, Zsófi, és ne aggódj, sokkal többen vagyunk veled, mint ahányan támadnak.

]]>www.magyarnemzet.hu]]>

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Mindig naprakészen legfrissebb híreinkből!

Belföld (13) Titkok és talányok (12) Rejtőzködő magyarország (168) Heti lámpás (444) Alámerült atlantiszom (142) Egészség (50) Jobbegyenes (3253) Vetítő (30) Emberi kapcsolatok (36) Tv fotel (65) Sport (731) Mozi világ (440) Flag gondolja (43) Gasztronómia (539) Történelem (21) Irodalmi kávéház (549) Kultúra (11) Mondom a magamét (9267) Szépségápolás (15) Autómánia (61) Gazdaság (769) Mozaik (85) Politika (1586) Tereb (146) Életmód (1) Nézőpont (2) Nagyvilág (1312)
]]>eff]]>
]]>free speech]]>
]]>mti]]>