Ma 2026 április 21. Konrád napja van. Holnap Csilla, Noémi napja lesz.
Itt a bizonyíték, Magyar Péter külső segítséggel támad

Itt a bizonyíték, Magyar Péter külső segítséggel támad

Flag

Szöveg méret

Még nincs értékelve

Ők még nem tudják, hogy tavasszal úgy elcsúsznak az olajos földön, hogy a zsebekből kiesnek a mocskos eurók.

 

Aki eddig habzó szájjal tagadta és legyintve mesének hitte, hogy a Tisza Párt a nemzetközi globalista bandával együtt igyekszik minél nehezebb helyzetbe hozni a magyarokat, csak hogy politikai előnyt szerezzenek a kormánnyal szemben, azok ma nyugodtan levehetik a sorosista szemellenzőt és körülnézhetnek végre a világban. Minden közhely egy valós eseményen alapszik, így az is, hogy „nincsenek véletlenek”. 

Ukrajna ]]>éppen akkor hajtott végre támadást]]> a magyar energiabiztonság alapköve, a Barátság kőolajvezeték ellen, amikor Magyar Péter a maroknyi bérseregével Kötcsén igyekszik megtrollkodni és megtámadni a legendás jobboldali találkozót. Nem is csoda, hogy a szocialisták módszereit átvevő tiszások rettegnek, hiszen Orbán Viktor hosszú évek óta Kötcsén jelöli ki azt a politikai irányt, amit Magyarország kíván követni az előttünk álló időszakban, és amelyről utólag eddig mindig kiderült, hogy a miniszterelnöknek igaza lesz. 

Magyar Péter minden elődjénél nagyobb segítségért esdekelt Brüsszelben, csak a résztvevők tudhatják, hogy véresre sebzett térdekkel mit ígért oda a hatalomért cserébe a globalista elitnek. Brüsszelben minden bizonnyal azt gondolják, hogy ha a külső támadások mellett belülről is megpróbálják szétzilálni a magyarokat, akkor sikerrel járnak. A terv egyszerű: Ukrajna abszolút gyámságot kap a Tisza Párt felett, cserébe a temus messiás két kézzel segít benyomni Ukrajnát az Európai Unióba és a háborúba, közben pedig a valódi tulajdonos Manfred Weber megmenti a börtöntől a Tisza vezérét a mentelmi joga megtartásával. 

Hála Magyar Péter embereinek, már nem titok, hogy Brüsszel, Ukrajna és a Tisza Párt ugyanazon a hangszeren játszik, Kollár Kinga ]]>maga vallotta be]]>, hogy komoly munkát végeznek a hazájuk ellen, mert ami a magyaroknak rossz, az a globalistáknak jó. Szerintük a kormányt így lehet leváltani. 

]]>Tseber Roland]]> óta azt is tudjuk, hogy Ukrajna a titkosszolgálatait is összekötötte a Tiszával. Az ukrán kém, akit Magyar Péter a testvérének nevezett, többször fenyegette már a magyarokat, személyesen Orbán Viktort is, de egyszer még azt is elkotyogta, hogy további akciókat terveznek Ukrajnából. A Barátság kőolajvezeték elleni támadásokat elnézve már világos a cél: a magyarok energiaellátását tönkretenni. Zelenszkij ukrán elnök sem fáradozik többé azzal, hogy az olajvezeték biztonsága attól függ, Magyarország hogyan viszonyul Ukrajna támogatásához. A brüsszeli engedéllyel a kezében büszkén tudatta a világgal, hogy tönkre akarja tenni az országot - ha már a sajátjával végzett, ugye?  Csak nehogy a végén, mondjuk tavasz környékén úgy elcsússzanak az olajos földön, hogy az összes zsebükből kiesnek a mocskos eurók

Odrobina Kristóf - ]]>www.magyarnemzet.hu]]>

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Mindig naprakészen legfrissebb híreinkből!

Vetítő (30) Sport (731) Mondom a magamét (9264) Mozaik (85) Kultúra (11) Belföld (13) Heti lámpás (444) Titkok és talányok (12) Nézőpont (2) Politika (1586) Alámerült atlantiszom (142) Flag gondolja (43) Egészség (50) Tv fotel (65) Autómánia (61) Szépségápolás (15) Életmód (1) Gazdaság (769) Emberi kapcsolatok (36) Történelem (21) Gasztronómia (539) Rejtőzködő magyarország (168) Irodalmi kávéház (549) Nagyvilág (1312) Tereb (146) Mozi világ (440) Jobbegyenes (3252)
]]>eff]]>
]]>free speech]]>
]]>mti]]>