Ma 2025 május 14. Bonifác napja van. Holnap Zsófia, Szonja napja lesz.
Bayer Zsolt: A sakk mint szerencsejáték

Bayer Zsolt: A sakk mint szerencsejáték

Flag

Szöveg méret

Még nincs értékelve

Az ilyenek beengedése a mi világunkba a legsötétebb bűncselekmény.

 

Az afgán tálibok éppen most tiltják be ]]>a sakkot]]>, ami szerintük „problémás”, és a saría szerint szerencsejátéknak minősülhet.

Mi másnak is minősülhetne a sakk azoknak, akiknek a szó legszorosabb értelmében nincsen agyuk, s mint ilyenek, teljesen felesleges a létezésük.

Már csak az a kérdés, az afgánoknak és az összes többi ilyen-olyan radikális iszlamista alatt nyögő muszlimnak mindez meddig elfogadható.

Az viszont egyáltalán nem kérdés, hogy az ilyenek beengedése ]]>a mi világunkba]]> a legsötétebb bűncselekmény.

Bayer Zsolt

]]>www.magyarnemzet.hu]]>

 

 

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Mindig naprakészen legfrissebb híreinkből!

Vetítő (30) Emberi kapcsolatok (36) Nagyvilág (1310) Gazdaság (737) Irodalmi kávéház (543) Jobbegyenes (2973) Rejtőzködő magyarország (168) Autómánia (61) Életmód (1) Heti lámpás (382) Kultúra (9) Titkok és talányok (12) Egészség (50) Mozi világ (440) Gasztronómia (539) Tereb (146) Tv fotel (65) Belföld (11) Flag gondolja (38) Szépségápolás (15) Politika (1582) Alámerült atlantiszom (142) Sport (729) Nézőpont (1) Történelem (19) Mondom a magamét (8312) Mozaik (83)
]]>eff]]>
]]>free speech]]>
]]>mti]]>