Ma 2025 július 22. Magdolna napja van. Holnap Lenke napja lesz.
Futótűzként terjed a neten a videó, ahol Magyar Pétert pofon csapja a valóság

Futótűzként terjed a neten a videó, ahol Magyar Pétert pofon csapja a valóság

Flag

Szöveg méret

Még nincs értékelve

Nem várt helyről érkezett a tökéletes jellemrajz.

A sikertelen, mondhatni csúfos kudarcba fulladt gyalogtúrája után újból hangzatos PR-fogásba kezdett Magyar Péter. 

 

Ezúttal 80 nap alatt Magyarország körül címmel indított kampánykörutat.  Azonban mindjárt az indulásnál a kenus túravezetője szembesítette a valósággal, nagyon kemény, finoman szólva áthallásos mondatokat mondott:

Azért szokott probléma lenni, mert az emberek elhiszik, hogy ez már annyira jól megy nekik, hogy bármit megtehetnek. És akkor abból jönnek… Ezt úgy hívjuk, túlzott magabiztosság. Ebből szoktak ugye hülyeségek lenni és a borulások. (…)

 

Ha nem is szándékosan is, de tökéletes jellemrajzot kaptunk Magyar Péterről. Mint az]]> Bohár Dani videójából ]]>kiderül, a Tisza Párt elnöke igyekezett rezzenéstelen arccal tűrni a tűpontosan ráillő jelzőket, de nem sikerült neki maradéktalanul leplezni a meglepettségét és csalódottságát:

]]>ITT nézhetik meg a videót!]]>

Ezúttal nem várt helyről érkezett méretes pofon Magyar Péternek. Az igazság sokszor a legváratlanabb pillanatban érkezik.

Borítókép: Magyar Péter (Fotó: Markovics Gábor)

]]>www.magyarnemzet.hu]]>

 

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Mindig naprakészen legfrissebb híreinkből!

Sport (729) Nézőpont (1) Jobbegyenes (2995) Mozi világ (440) Történelem (19) Szépségápolás (15) Gazdaság (741) Életmód (1) Emberi kapcsolatok (36) Politika (1582) Tv fotel (65) Gasztronómia (539) Belföld (11) Tereb (146) Autómánia (61) Mondom a magamét (8459) Flag gondolja (42) Vetítő (30) Heti lámpás (407) Nagyvilág (1310) Rejtőzködő magyarország (168) Mozaik (83) Alámerült atlantiszom (142) Egészség (50) Kultúra (9) Titkok és talányok (12) Irodalmi kávéház (548)
]]>eff]]>
]]>free speech]]>
]]>mti]]>