www.flagmagazin.hu
Közzétette: www.flagmagazin.hu (https://www.flagmagazin.hu)

Címlap > Botrányosan viselkedett Magyar Péter a tévéstúdióban

Botrányosan viselkedett Magyar Péter a tévéstúdióban

Botrányosan viselkedett Magyar Péter a tévéstúdióban

2025 november 05. Flag

Szöveg méret

  • 0
Még nincs értékelve

Felháborító és döbbenetes!

Magyar Péter a jelöltállítást még szeptemberre ígérte, de már januárban azt állította, megvannak a képviselőjelöltek. A csúszást külső támadással indokolja. Deák Dániel szerint Magyar botrányosan viselkedett a tévéstúdióban, amikor a műsorvezetőt támadta.

„Miközben 200 ezer ember érzékeny adata jelent meg az interneten, Magyar Péter nem keres felelősöket. Azt mondja viszont, »támadás« történt, a cél szerinte a jelöltállítás folyamatának leállítása” – írta Deák Dániel politikai elemző videós bejátszása alá. Hozzátette: botrányosan viselkedett a Tisza Párt elnöke.

Péter, a műsorvezető szidalmazása, az álhírek terjesztése és a poénkodás helyett inkább kérjél bocsánatot és adjál magyarázatot

– mondta a videóban Deák Dániel. A XXI. Század Intézet vezető elemzője több botrányos jelenetet is mutatott Magyar Péter ATV-s szerepléséből. A Tisza-vezér a műsorvezetőt támadta a kérdései miatt.

  • Legközelebb egyeztetjük, hogy miről szabad beszélni és miről nem. 
  • Szívesen belemegyek egy olyan játékba, minthogyha ön nem ebben az országban élne.
  • Szerkesztő asszony, szerintem ön szokott híreket olvasni.
  • Bohócoknak nem válaszolunk. Még fizetnek is önök, hogy jöjjenek, és itt elmondják.
  • Megengedi nekem, csak hogy legalább két mondatot mondjak?

Ezeket a mondatokat emelte ki a videóban Deák Dániel. Hozzátette azt is,

Magyar Péter bocsánatkérés vagy bármilyen megbánás helyett elkezdett poénkodni,

amikor azt mondta, hogy „a Mary Poppins című filmre, ahol volt az a nevetőgomba, vagy nevetőgázt szívtak és ott elkezdtek repkedni. Szerintem a miniszterelnök úr egy kicsit túltolta”.

Deák Dániel meglátása szerint a poénkodás mellett álhírt is terjesztett  Tisza vezetője, amikor arról beszélt, hogy a Fidesz állította heteken keresztül, hogy ukránok fejlesztették, most meg azt mondják, hogy ukránok törték föl. Az elemző felhívja a figyelmet, hogy

a valóság ezzel szemben az, hogy az ukránok tényleg részt vettek az adatbázis létrehozásában, és nem feltörték azt, hanem eleve benne voltak, így hozzájutottak a személyes adatokhoz.

]]>Orbán Viktor ]]>miniszterelnök is erről beszélt, hogy az adatok kezelésében ukrán személyek is közreműködtek, ami súlyos nemzetbiztonsági kockázatot jelent.

Lapunk számolt be elsőként arról, hogy ]]>hatalmas adatbázis]]> jelent meg a világhálón a hétvégén: az adathalmaz csaknem kétszázezer nevet és az ezekhez tartozó, megannyi más információt is tartalmaz. 

Több jel is arra utal, hogy a Tisza Párt mobiltelefonos alkalmazásából, a Tisza Világból szivárgott ki a kétszázezres névsor. Egyrészt van átfedés a nagyjából húszezer nevet tartalmazó, ]]>októberben kiszivárgott lista]]> és a mostani tartalma között, másrészt több olyan véleményt is találtunk szakportálon és a közösségi médiában, amelyek szintén az adatok valódiságát támasztják alá.

Borítókép: Magyar Péter (Fotó: Markovics Gábor)

]]>www.magyarnemzet.hu]]>

Magyar Menedék

Ajánló