www.flagmagazin.hu
Közzétette: www.flagmagazin.hu (https://www.flagmagazin.hu)

Címlap > Orbán Viktor: Zelenszkij mondatainak hosszú lesz az árnyéka

Orbán Viktor: Zelenszkij mondatainak hosszú lesz az árnyéka

Orbán Viktor: Zelenszkij mondatainak hosszú lesz az árnyéka

2025 augusztus 25. Flag

Szöveg méret

  • 0
Még nincs értékelve

A fenyegetőzése Magyarország ellen nem marad következmény nélkül.

Ismét bejegyzést tett közzé a Harcosok klubjában a miniszterelnök. Írásában Orbán Viktor több fontos témát is érintett, mint például az Otthon start program vagy a Nagy Márton gazdaságfejlesztési miniszter lemondatásáról szóló pletykák. Leszögezte azonban azt is: Volodomir Zelenszkij ukrán elnök nyílt támadása és fenyegetőzése Magyarország ellen nem marad következmény nélkül.

„Mozgalmas hétvége volt. Zelenszkij elnök ]]>nyíltan megfenyegette]]> Magyarországot. Beismerte, azért lövik a ]]>Barátság vezetéket]]>, mert nem támogatjuk az EU-tagságukat. Ebből is látszik, hogy a magyarok ]]>jól döntöttek]]>” – mutatott rá Orbán Viktor a Harcosok klubjában tett bejegyzésében. A miniszterelnök leszögezte: zsarolással, robbantásokkal és fenyegetéssel nem lehet bekerülni az unióba. „Zelenszkij mondatainak hosszú lesz az árnyéka” – jegyezte meg.

Posztjában kitért arra a baloldali álhírre is, miszerint ]]>Nagy Márton]]> gazdaságfejlesztési minisztert el tervezik bocsátani miniszteri megbízatásából. „Akinek halálhírét keltik, sokáig él. A kiskakas elkukorékolta, hogy Nagy Márton gazdasági miniszter távozni fog. Kiskakas miniszterelnökösdit játszik” – írta Orbán Viktor, majd emlékeztetett: Nagy Márton csak a legutóbbi egy hónapban ]]>eltörölte]]> a csed és a gyed után fizetendő szja-t, ami havonta több tízezer forint plusz a családok zsebében.

A gyermekek után járó adókedvezményt ötven százalékkal ]]>megemelte]]>. Előkészítette és kitárgyalta az ]]>Otthon start]]> első lakás programot. Az ilyen minisztereket nem elbocsátani, hanem kitüntetni szokták

– mutatott rá.

Bejegyzése végén helyet kapott a sport is, melynek kapcsán azt írta, „megint van kire büszkének lennünk: a magyarok újra megmutatták, ki a király kajak-kenuban. A milánói vb-n az éremtábla ]]>élén]]> végeztünk. Gratulálok az egész magyar csapatnak!”

„Visszaszámlálás: még hét nap az Otthon start programig. Startolj rá!” – zárta írását a kormányfő.

Borítókép: Orbán Viktor miniszterelnök (Fotó: MTI/Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály/Fischer Zoltán)

Magyar Menedék

Ajánló