www.flagmagazin.hu
Közzétette: www.flagmagazin.hu (https://www.flagmagazin.hu)

Címlap > Donáth Anna Gyurcsánynál is mélyebbre süllyedt

Donáth Anna Gyurcsánynál is mélyebbre süllyedt

Donáth Anna Gyurcsánynál is mélyebbre süllyedt

2020 március 15. Flag

Szöveg méret

  • 0
5
Átlag: 5 (1 szavazat)
Nincs kétség, ebből a nőből sugárzik a gyűlölet.

Mióta betette a lábát az EP-be, Donáth Anna Júlia felturbózott vehemenciával vetette bele magát a kormány szapulásába és az Orbán-gyűlöletbe.

Elég csak véletlenszerűen belenézni akármelyik strasbourgi felszólalásába, megtekinteni egy szabadon választott Facebook-posztját, nincs kétség: ebből a nőből sugárzik a gyűlölet a jobboldal, s különösen a miniszterelnök irányába.

A koronavírusos kapcsán is megeresztett már egy elképesztő Twitter-bejegyzést, amelyben amiatt ]]>háborodott fel]]>, hogy a karantént megszegő külföldi diákokkal szemben felléptek a magyar hatóságok.

Legújabb megszólalásával pedig alulról előzte a DK-t, pedig az valóban nem akármilyen „teljesítmény”.

Az ATV stúdiójában úgy fogalmazott, hogy Orbán Viktornak szerencséje volt, mert irániak voltak az első koronavírus-fertőzöttek Magyarországon – erről Farkas Örs, a Kormányzati Tájékoztatási Központ szóvivője osztott meg egy videót a Facebook-oldalán.

 

Nehéz ehhez mit hozzátenni. Nem lehet könnyű Donáth Anna Júliának lenni.

Teveli Zoltán -]]> www.magyarnemzet.hu]]>

Tisztelt olvasók!
Legyenek olyan kedvesek és támogassák "lájkukkal" a Flag Polgári Magazin Twitter oldalát a következő címen: https://twitter.com/syracuse73. illetve a Facebook oldalát pedig az alábbi címen: https://www.facebook.com/flagmagazin
- Minden "lájk számít, segíti a magazin működését!

Köszönettel és barátsággal!

www.flagmagazin.hu

Magyar Menedék

Ajánló