www.flagmagazin.hu
Közzétette: www.flagmagazin.hu (https://www.flagmagazin.hu)

Címlap > Nemzeti győzelem a népszavazáson

olp.jpg

Nemzeti győzelem a népszavazáson

2016 október 05. Flag

Szöveg méret

  • 0
5
Átlag: 5 (1 szavazat)
A magyar eredményre most a hazugságok tankáradatát zúdítja Brüsszel. És ezt a dübörgést erősíti fel itthon az önmagát „baloldalnak” füllentő bűnszövetkezet.
Fényes diadalt aratott a magyar nemzeti önvédelem a terrormigráció elleni népszavazáson. Az ország megoltalmazását támogató voksok olyan fölényes többséget értek el, hogy vélhetően azokban is lelkesedést keltettek, akik restségből nem adták le voksukat.
 
Most a győztesek között érezhették magukat ők is.
 
Erre a sikerre mint biztos alapra építeni lehet és kell. Európa félénkebb országainak kiváló iskolapéldát adott hazánk, Magyarország. A magyar társadalom nemet mondott az embercsempészekkel szövetkező brüsszeli, berlini politikusi garnitúrákra.
 
Juncker visszakapta a taslit, amit demokratáknak adott.
 
Az általános iskolai végzettségű Schulz és az egykori keletnémet ifjúkommunista Merkel most példát kapott demokratikus magatartásból. Mosolyuk alighanem vigyorrá szárad arcukon, amikor a magyar eredményt lenullázni akarják a kamerák előtt.
 
Megbukott az uniós migránspolitika.
 
És megbukott az alkoholista Európai Bizottság-i elnök, az iskolázatlan Európai Parlament-i elnök, és a migránsokkal üptre-puffra cukiskodó kancellár is – noha ezt még egy ideig nem fogják beismerni. Addig azonban nem húzzák majd, amíg a Kreml húzta az 1956 vérbe fojtása után.
 
A magyar eredményre most a hazugságok tankáradatát zúdítja Brüsszel.
 
És ezt a dübörgést erősíti fel itthon a megvásárolt, önmagát „baloldalnak” füllentő bűnszövetkezet, amely most szintén vereséget szenvedett. Hiába kapták a pénzt a Lajtán túlról, hiába diktálták nekik a propagandamondatokat a tengerentúlról.
 
Tehetségtelennek bizonyultak: felsültek.
 
A magyar társadalom megint jól vizsgázott politikai érettségből. A korrumpált baloldali politikusok hibába bömbölték az éterben – a térfigyelő kameráknak is nyilatkozva – kretén mondataikat, bizonygatva, hogy a fehér fekete.
 
A sokszor megvezetett magyar társadalom most ellenállt.
 
Ezt a győzelmet a hazug politikusok elszámolására is föl kell használni – természetesen a jogállamiság teljes betartásával. A politikai bűnözők önmagukat leplezték le, hiszen óriásplakátokra feszítették fel ábrázatukat, amelyekre hazugságaikat is rányomtatták.
 
Tisztázni kell, honnan kaptak pénzt – ők vagy családtagjaik -, hogyan gyarapodott vagyonuk az utóbbi hónapokban – nekik, s családtagjaiknak. Le kell leplezni kapcsolatrendszerüket: honnan kapták a propagandavezénylést, kik diktálták nekik a hazugságokat.
 
Ne úszhassák meg, hogy hazugságaikkal megtévesztettek, lenini hasznos idiótákká züllesztettek embereket. A korrumpált politikusok és propagandisták nem lehetnek száznál többen. Őket kell testület előtt megkérdezni: valljanak forrásaikról.
 
A lenini hasznos idiótákat pedig tájékoztatni kell állapotukról.
 
Nem könnyű, hiszen azonosultak az agresszorral, ám pszichéjüknek talán használhat a mostani fényes győzelem, a nemzeti közösség érdekeinek bátor érvényesítése.
 
Igen, a bátorság is győzött a terrormigráció fényes elutasításával.
 
Kovács G. Tibor - ]]>www.gondola.hu]]>

Tisztelt olvasók!
Legyenek olyan kedvesek és támogassák "lájkukkal" a Flag Polgári Magazin Twitter oldalát a következő címen: https://twitter.com/syracuse73. illetve a Facebook oldalát pedig az alábbi címen: https://www.facebook.com/flagmagazin
- Minden "lájk számít, segíti a magazin működését!

Köszönettel és barátsággal!

www.flagmagazin.hu

Magyar Menedék

Ajánló