Ma 2026 július 27. Olga, Liliána napja van. Holnap Szabolcs napja lesz.
Amit Tusványos adott – és amit még mindig nem

Amit Tusványos adott – és amit még mindig nem

Ha valamiért elnézést kell kérnie, az az, hogy Magyar Péter tőlük került ki....
Majkát küldték, ezért kell vigyáznia

Majkát küldték, ezért kell vigyáznia

Úgy hírlik, hogy Majka teljesen értelmetlenül, de legalább takonygerinccel ellátva mindenféle rondaságokat mond.
Bayer Zsolt: Egy helyreigazítás

Hátha az érintettek nem hozzák le.

Svindli

Mindent összeszedtek, amit csak találtak, majd úgy mutatták be azokat, mintha már az új kormány leleményei lennének.

Most akkor mégsem Orbán Viktorral volt a baj Brüsszelben?

Az uniós tagállamok már kénytelenek kiállni a saját érdekeikért az Európai Bizottsággal szemben, mert már nem teszik ezt meg helyettük. Ők mégsem lázadók, nem Putyin bérencei és még csak nem is botok a küllők között a balliberális újságírók szerint.

Ákos: „Ha nem lettem volna hívő, most hívővé váltam volna”

Először beszélt részletesen az idén tavasszal diagnosztizált pajzsmirigyrákjáról Kovács Ákos.

Ez lesz a Tisza-rezsim Achilles-sarka, innen fog elvérezni, ha eljön az idő

Az elmúlt tizenhat évben annyira állandósult a diktatúrázás, a jogállamiságért meg a fékekért és ellensúlyokért való – leginkább alaptalan – hüppögés, hogy sokan immunissá váltak rá. Ami baj.

Tudjuk, ki nem lesz köztársasági elnök!

Nem jött be a vezércsel.

Politico: eddig Orbán Viktor háta mögé bújhattak az uniós államok, most szétesőben az egység

Az unió képviselői ismét megkísérlik véglegesíteni a Moszkva elleni legújabb szankciós csomagot.

Bayer Zsolt: Ideje van a lázadásnak!

yen még nem volt – mert nem lehetett – a rendszerváltás óta.

Elpusztítanák a Fideszt

Minthogy ellenállás egyelőre nincs vagy csupán csekély, Magyar Péter napról napra fokozza a terrort.

Kettős mérce hányingerig: Magyar Péter bábkeresése

A képmutatás már a hányinger szintjén van.

Forsthoffer tehet egy szívességet

Gyors, tiszta, hatékony megoldás. Legalábbis ők így gondolták.

Olvasta már?

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Mindig naprakészen legfrissebb híreinkből!

Történelem (21) Szépségápolás (15) Vetítő (30) Egészség (50) Mondom a magamét (9447) Politika (1587) Nézőpont (2) Mozi világ (440) Flag gondolja (43) Gazdaság (770) Életmód (1) Autómánia (61) Irodalmi kávéház (549) Rejtőzködő magyarország (168) Belföld (13) Nagyvilág (1313) Titkok és talányok (12) Emberi kapcsolatok (36) Tv fotel (65) Alámerült atlantiszom (142) Gasztronómia (539) Tereb (146) Kultúra (13) Mozaik (85) Heti lámpás (459) Jobbegyenes (3289) Sport (731)
]]>eff]]>
]]>free speech]]>
]]>mti]]>